ANKARA FATİH TEKSTİL

ANKARA FATİH TEKSTİL

Altınevler Mah., Plevne Cad. No:79, 06165
Altındağ / Ankara

0(312) 312 32 60
info@ankarafatihtekstil.com

Pazt. - Cumt. 8.00 - 18.00
Pazar Kapalı

FATİH TEKSTİL ANKARA

"Sizin için kazanmanın yolunu geliştirdik." sloganıyla yola çıkan FATİH Tekstil, PERDE, HAVLU, MANİFATURA ve ÇEYİZ alanlarında hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla kurulmuştur.

Biz 25 yıllık geçmişi bulunan Fatih Tekstil Ltd. Şti. 1996 yılından bu yana Perde Malzeme ve Aksesuar üretim ve pazarlamasını yaparken gelişen ve değişen piyasa koşullarıyla birlikte kendini yenilemiş ve 2006 yılından bu tarafa perde sistemleri üretimine başlamıştır.

Toptan satışını satışını yaptığı tüm ürünlerde sorunsuz üretim yaparak sınırsız müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen şirketimiz bu ilke doğrultusunda sektörde ciddi bir yer edinmiştir. Dürüstlüğü kendine misyon edinen şirketimiz sektörünün öncülerinden olmaya devam edecektir.

Kurucumuzun daha önce çıraklık ve kalfalık dönemlerinde kurduğu onun döneminde yapılan güzel işlerin meyvelerini hala yemektedir. kaliteyi deneyimimize katarak kendi markamızı oluşturmak ve öncelikli olarak Türkiye de daha sonra ise yurt dışına bu markayı tanıtmaktır.

Minimum maliyetlerle ürün gerçekleştirmeyi vazgeçilmez müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışımızla yeniliklerle ve gelişmelere açık bir şirket politikasını çalışanların katkılarıyla ve kurum içerisindeki yardımlaşma bilinci ile sağlamaktır.

FATİH TEKSTİL

Tekstil ve Kumaş Çözümlerinde Profesyonel Yaklaşım...

Bize Ulaşın